Vstoupit do kurzu zdarma >>>

(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

S Adobe Photoshopem se dají dělat opravdová kouzla a z vašich původně “nepovedených”, obyčejných fotografií vytvoříte obrázky, která vám bude každý závidět. Je to nástroj pro profesionály a na výsledcích je to opravdu znát.

Jak na to? Můžete si přečíst desítky odborných knížek a návodů a strávit hodiny času nad video tutoriály, kterých je na internetu opravdu spousta. Pro začátečníky je však poměrně obtížné se vyznat v tom, odkud začít a co je z bezpočtu funkcí programu užitečné pro všechny a co využije hlavně profesionál.

Kurzem vás provede profesionál s více než desetiletou zkušeností, který Adobe Photoshop ke své práci denně využívá. A ve svých kurzech dokáže naučit složité věci jednoduše a intuitivně. V několika lekcích si vyzkoušíte, že ve Photoshopu i jako začátečník dokážete úplně všechno. Vše bez zbytečné “omáčky” a přímo k věci.

Kurz Adobe Photoshop

Adobe Photoshop – zdarma 3 lekce

V prvních třech lekcích Adobe Photoshop zdarma (je potřeba se jen zaregistrovat e-mailem) se naučíte pracovat s vrstvami a křivkami, zjistíte, jak je jednoduché zesvětlení a ztmavení fotografie. Uvidíte finty a triky, které nezná ani velká část profesionálních fotografů.

Po absolvování kurzu zdarma budete také vědět, jak na rychlý pohyb ve fotografii, jak pracovat se “záplatami” a jak odstranit lesky na tváři. Nejtěžší částí kurzu zdarma budou koláže z více fotografií – jakmile je zvládnete, uvidíte, že vás už nic složitějšího nečeká..

Vstoupit do kurzu zdarma >>>

Prémiová část kurzu. Photoshop online

V prémiovém kurzu na Vás čeká dalších 11 videí. Po jejich shlédnutí dokážete udělat s fotografií naprosto vše, co si zamanete. Celkem více než 6 hodin videí, které Vás provedou od jednoduchých úprav až po pokročilé retuše, nahrávání akcí a hromadné úpravy.

Každý účastník navíc získá zdarma účast na webináři s profesionálním fotografem

Chcete vidět kurz Adobe Photoshop zdarma?

Vstoupit do kurzu zdarma >>>