Vstoupit do kurzu zdarma(Po kliknutí na tlačítko se vám zobrazí stránka kurzu s popisným videem. Po registraci (vložení e-mailu) dostanete 4 lekce zdarma.)

Břišní tanec vám pomůže objevit cestu ke zdravé páteři a zbaví vás zdravotních potíží. Zhlédněte břišní tanec video kurz a naučte se krok po kroku celou choreografii. Naučíte se prvky pro začátečníky i mírně pokročilé.

Pro koho je kurz určen Pro začátečníky i mírně pokročilé
Počet lekcí zdarma 4 lekce
Délka kurzu 10 lekcí
Lektor Katka Derouet
Další informace Možnost diskutovat s lektorem

Břišní tanec video

Břišní tanec video kurz je zaměřen na břišní tanec, který vám pomůže ke zdraví a celkové psychické i fyzické kondici. Naučte se orientální břišní tanec v příjemné choreografii, kterou zvládnete krok po kroku. Naučíte se nejen kroky pro začátečníky, ale také prvky pro středně pokročilé. V online kurzu nechybí jemné pohyby, osmičky, principy pohybu, twist, shimmy ramen a další kroky.

Břišní tanec video

V choreografii pro břišní tanec video pro vás lektorka Katka Derouet připravila také kroužky hrudníkem, srolování i vyrolování, horizontální osmičky pánví, úklony a celou řadu variací hadích paží. Důležité je také přenášení váhy, pohyby pánví i hrudníku a samozřejmě břicha.

Břišní orientální tance jsou známy již 5 – 10 000 let, není doposud jasné, odkud pocházejí a za jakým účelem vznikly.  Orientální břišní tanec v sobě spojuje prvky africké, egyptské, turecké, perské i marocké.

Lektorkou je Katka Derouet, která vám ukáže jak se naučit břišní tanec v online kurzu. Je lektorkou již několik let a své zkušenosti předává nejen u nás, ale i v zahraničí. Naučí vás celou řadu kroků, otoček, krok sun krok, chůzi velblouda pozadu, apod. Choreografii provází hrou na bubny hudebník Martin Jandourek.

Veškeré prvky jsou v břišní tanec video propojeny v celkovou choreografii s hudbou. Tu můžete využít pro pravidelné cvičení i učení se dalších kroků a skládání vlastních choreografií.

Vstoupit do kurzu zdarma

Výpis lekcí

Lekce 1 Základní prvky – zdarma Přehrát
Lekce 2 Středně pokročilé prvky – zdarma Přehrát
Lekce 3 Tanec s bubeníkem – zdarma Přehrát
Lekce 4 Představení placené části – zdarma Přehrát
Lekce 5 Velbloud v chůzi pozadu
Lekce 6 Koník
Lekce 7 Hadí paže
Lekce 8 Veselý krok
Lekce 9 Kroužek pánví
Lekce 10 Vystoupení Katky Derouet

Staňte se jedním z téměř 3200 účastníků Katčina kurzu a naučte se břišní tanec. Stačí kliknout na tlačítko, 3 lekce jsou zdarma jen za e-mail.

Vstoupit do kurzu zdarma