Vstupte do kurzu zdarma >>>(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

Drátování je technika, která vám umožní vyrábět nádherné dekorační předměty pro vaši domácnost. V kurzu Drátování návody pro začátečníky se naučíte tuto prastarou techniku snadno a rychle. Vyzkoušejte si starou techniku v moderním pojetí. K dispozici je vám náš online kurz. 

Pro koho je kurz určen Pro úplné začátečníky
Počet lekcí zdarma 3 lekce
Délka kurzu 14 lekcí
Lektor Karla Hátleová
Další informace Možnost komunikace s lektorem

Drátování návody pro začátečníky

Drátování je technika, která vám umožní vyrábět nádherné dekorační předměty pro vaši domácnost. V kurzu Drátování návody pro začátečníky se naučíte tuto prastarou techniku snadno a rychle. Vyzkoušejte si starou techniku v moderním pojetí. K dispozici je vám náš online kurz.

Drátování je řemeslem našich předků. Původním smyslem proč vznikla drátovací technika, bylo zpevňování keramického nádobí. Dnes už se nádobí nedrátuje, nicméně nám zůstalo drátování jako oblíbená výtvarná technika. V kurzu drátování návody pro začátečníky se dozvíte jaké si pořídit na tuto techniku pomůcky, jaké dráty jsou vhodné a kde je lze koupit, jak dráty před drátováním upravit, jak vyrábět duté tvary a jak hotový drátovaný výrobek ošetřit, aby vám vydržel co nejdéle. Na drátování existuje několik druhů drátů, naučíte se je vybírat podle toho, co chcete drátovat. Stejně tak si můžete pořídit různé typy kleští a pomůcek, které vám práci usnadní.

Kurz Drátování je rozdělen do čtrnácti přehledných lekcí kdy se naučíte základní drátovací techniky. Videa jsou natočena tak, abyste vždy viděli názornou ukázku. Těchto čtrnáct lekcí vám postačí k tomu, abyste se naučila základy drátování dokonale. Vašim prvním výrobkem bude srdíčko. Mimo jiné si vyzkoušíte vyrobit z kamínku rybičku, obdrátovat hrníček nebo láhev, velikonoční vajíčko a mnoho dalšího. Techniku drátování díky tomuto kurzu zvládnou i naprostí začátečníci. Díky kurzu můžete vytvářet dekorativní předměty z drátů i různé šperky, ozdobíte si hrníčky, talíře či mísy nebo drobné předměty. S touto aktivitou se velmi příjemně odreagujete, zapomenete na starosti všedního dne. Zajistěte si potřebné pomůcky, pohodlně se usaďte a můžete se pustit do kreativních úprav.

Tento kurz vede Karla Hátleová. Vstup do kurzu a úvodní lekce jsou zdarma. Díky svým zkušenostem vás naučí tuto techniku našich prababiček snadno. Podle lektorky je drátování návykové, jakmile s ním jednou začnete, už tento koníček nikdy neopustíte.

Vstupte do kurzu zdarma >>>

Výpis lekcí

Lekce 1 Dráty a pomůcky – zdarma Přehrát
Lekce 2 Ukázky technik drátování Přehrát
Lekce 3 Drátovaná rybka – zdarma Přehrát
Lekce 4 Představení placené části
Lekce 5 Drátovaný hrneček
Lekce 6 Drátovaná láhev
Lekce 7 Vajíčka podélně drátovaná
Lekce 8 Jarní kruh
Lekce 9 Drátované květiny
Lekce 10 Svíce s jemným výpletem
Lekce 11 Drátovaný svícen – křídla na svíci
Lekce 12 Velký anděl
Lekce 13 Odrátovaná keramika
Lekce 14 Bonus

Přidejte se k téměř 1500 účastníkům Karlina kurzu a naučte se techniku drátování snadno a rychle. Stačí kliknout na tlačítko, 3 lekce jsou zdarma jen za e-mail.

Vstupte do kurzu zdarma >>>