fbpx

Jak hrát rytmus na kytaru

Vstupte do kurzu zdarma >>>(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

Když se řekne hudební nástroj, velké části z nás se jako první vybaví kytara. Eva Hosnedlová, profesionální kytaristka, lektorka a autorka online kurzů Jak začít hrát na kytaru nebo Jak hrát na ukulele, si pro nás připravila další online kurz – Jak hrát rytmus na kytaru.

Online kurz pro začátečníky je zaměřený na rytmy, které hrajeme pomocí tvz. rozložených akordů. Jedná se vybrnkávání určitého rytmu stále dokola. Slangově se jim říká kytarové kolovrátky. Abyste online kurz zvládli, nemusíte mít žádné zkušenosti s akordy ani hrou na kytaru!

Dohromady se naučíte 18 kytarových rytmů, díky kterým si budete moci brnkat vaše oblíbené písničky.

Pro koho je kurz určen Pro začátečníky
Počet lekcí zdarma 3 lekce
Délka kurzu 22 lekcí
Lektor Eva Hosnedlová

Co se naučím v kurzu Jak hrát rytmus na kytaru?

Hrát rytmus na kytaru není složité. Zabere to nějaký čas a chce to jistou dávku trpělivosti, ale pod vedením lektorky Evy Hosnedlové to zvládne opravdu každý.

Hlavním zaměřením kurzu je 18 rytmů, které se naučíme krok za krokem detailními záběry. Nicméně začneme od základů. Ukážeme si, jak správně vybrnkávat rytmy prsy ruky i trsátkem. Podíváme se, jak můžete správně cvičit. A podíváme se i na techniky jako perkusivní úder.

Kompletní internetový videokurz má 21 lekcí a zabere zhruba 90 minut. Každou lekci si můžete libovolně zastavit a znovu spustit. Zároveň jsou první 3 lekce úplně zdarma, jen za vložení e-mailu. Díky tomu se nemusíte bát, že byste vyhodili peníze za něco, co nemá hodnotu. Naučit se jak hrát rytmus na kytaru nebylo nikdy jednodušší! 🙂

Konkrétně se naučíte:

  • vybrnkávání prsty i trsátkem
  • správné cvičení brnkání rozložených akordů
  • rytmy (dvoudobé, třídobé, čtyřdobé i šestidobé)
  • perkusivní úder
  • rytmy s více než jedním akordem v taktu
  • vybrnkávání s akordy a podle zpěvníku
  • základní i barré akordy

Kdo je autorkou videokurzu Jak hrát rytmus na kytaru?

Profesionální kytaristka, lektorka a skladatelka Eva Hosnedlová. Na kytaru i ukulele hraje už řadu let a dlouho se věnuje také výuce. Ze svých zkušeností přesně ví, kde dělají začátečníci i pokročilí chyby. Díky tomu dokáže sestavit kurzy přímo na míru velké většině současných i budoucích muzikantů.

Sama Eva říká, že hudba je její životní vášeň a radost. Do natáčení videokurzů se pustila kvůli nedostatku času a velké obsazenosti živých kurzů a lekcí. Díky videokurzům může jejími kurzy projít každý z pohodlí svého domova.

Po úspěšných a oblíbených online kurzech Jak začít hrát na kytaruJak hrát na ukulele, přichází Eva s dalším kurzem. Věříme, že bude mít minimálně stejný úspěch jako ty předchozí!

Vstupte do kurzu zdarma >>>

Výpis lekcí

Lekce 1 Rytmus 1– ZDARMA Přehrát
Lekce 2 Rytmus 2 – ZDARMA Přehrát
Lekce 3 Rytmus 3 – ZDARMA Přehrát
Lekce 4 Představení placené části  
Lekce 5 Rytmus 4  
Lekce 6 Rytmus 5  
Lekce 7
Rytmus 6
 
Lekce 8 Rytmus 7  
Lekce 9 Rytmus 8  
Lekce 10 Rytmus 9  
Lekce 11 Rytmus 10  
Lekce 12 Rytmus 11  
Lekce 13 Rytmus 12  
Lekce 14 Rytmus 13  
Lekce 15 Rytmus 14  
Lekce 16 Rytmus 15  
Lekce 17 Rytmus 16  
Lekce 18 Rytmus 17  
Lekce 19 Rytmus 18  
Lekce 20 Hra s akordy  
Lekce 21 Perkusivní úder  
Lekce 22 Dělení rytmu a dvoudobý takt  

Přidejte se k více než 4 000 absolventů online videokurzů Evi. Stačí kliknout na tlačítko níže, první 3 lekce jsou ZDARMA.

Vstupte do kurzu zdarma >>>