Vstoupit do kurzu zdarma(Po kliknutí na tlačítko se vám zobrazí stránka kurzu s popisným videem. Po registraci (vložení e-mailu) dostanete lekci zdarma.)

Ovládněte díky online kurzu Pavla Fary úspěšné prodejní techniky a staňte se lepším obchodníkem. V kurzu odhalíte moderní metody a postupy, které vám pomohou dosáhnout vašeho cíle. Kurz je vhodný pro majitele obchodů, živnostníky, obchodní zástupce a podnikatele.

Pro koho je kurz určen Pro úplné začátečníky
Počet lekcí zdarma 1
Délka kurzu 16 lekcí
Lektor Pavel Fara
Další informace Možnost komunikace s lektorem

Jak prodávat

Kurz  jak prodávat vám pod vedením zkušeného lektora Pavla Fary pomůže odhalit, jak se stát mnohem úspěšnějším v prodeji. V 15 lekcích se naučíte využívat kurzy obchodní dovednosti a strategie, kombinování jednotlivých prodejních technik.

Jak prodávat

Nechte si poradit, jak se stát dobrým obchodníkem. Všechny postupy, které v kurzu uvidíte a uslyšíte lektor sám používá a vypiloval je do úspěšných postupů. Lektor Pavel Fara vám v kurzu předá své osvědčené techniky, které používá po celá léta. Kurz obchodní dovednosti on-line vás nakopne a motivuje k využívání efektivních nástrojů jako je například e-mail marketing. Zjistěte jak zvýšit prodej pomocí deseti pravidel e-marketingu, která musíte dodržovat.

Vyzkoušejte kurzy obchodní dovednosti neaktivní obchodník a naučte se zvládat námitky.Kurzy obchodních dovedností vám pomohou naučit se základům SEO. V kurzu je představeno velmi srozumitelně, aby si s ním poradil každý začátečník. V kurz se naučíte jak prodávat, zjistíte jaké jsou největší obavy zákazníků, jak využívat seo, email marketing a reklamu. Naučíte se úspěšně kombinovat jednotlivé prodejní techniky mezi sebou. Nebojte se změny a vyzkoušejte nové obchodní techniky, které vám pomohou stát se lepším obchodníkem a navyšovat zisky. Investice do online kurzu se vám mnohonásobně vrátí.  Na kurzu spolupracují také Bob Němeček, Dragan Vujovič nebo Stáňa Mrázková, kteří vás mnohé naučí a inspirují pro vaše další podnikání.

Vstoupit do kurzu zdarma

Výpis lekcí

Lekce 1 Pozvánka ke kurzu – zdarma Přehrát
Lekce 2 Pět schodů ke změně
Lekce 3 Osm motivů, proč lidé kupují
Lekce 4 Pět smyslů, které hýbou prodejem
Lekce 5 Desatero e-mail marketingu
Lekce 6 Nejčastější obavy v hlavách zákazníků
Lekce 7 Jak pracovat s námitkami
Lekce 8 Předjímání je past
Lekce 9 Tři způsoby tvorby webu
Lekce 10 SEO srozumitelně a polopatě
Lekce 11 Jak na e-mail marketing
Lekce 12 Reklama na internetu
Lekce 13 BONUS – inspirace od Dragana Vujoviče
Lekce 14 BONUS – inspirace od Stáni Mrázkové
Lekce 15 Bonus – inspirace od Zdeňky Čermákové
Lekce 16 Bonus – inspirace od Pavla Fary

Přidejte se k téměř 1300 účastníkům Pavlova kurzu a naučte se úspěšné prodejní techniky. Stačí kliknout na tlačítko, první lekce je zdarma jen za e-mail.

Vstoupit do kurzu zdarma