Vstoupit do kurzu zdarma >>>(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

Láká vás naučit se hrát na kytaru? V kurzu se naučíte nejdůležitější věci, které by měl zvládnout každý začátečník.  Naučte se ovládat tóny, akordy i jednodušší doprovod. Hrát na kytaru může skutečně každý, bez ohledu na věk, kdy s tímto nástrojem začíná. Poté co kurz absolvujete, zvládnete zahrát i jednodušší písničky.

Pro koho je kurz určen Pro úplné začátečníky
Počet lekcí zdarma 1 lekce
Délka kurzu 11 lekcí
Lektor Jiří Kynčl
Další informace Možnost komunikace s lektorem

Jak se naučit hrát na kytaru

Jak se naučit hrát na kytaru? S naším online kurzem se to naučíte snadno a rychle. Kurzem hry na kytaru vás provede Jirka Kynčl, který hraje v kapelách  Malý Ryby a Bug’n’Dub, vede kytarový portál na nastroj.cz a je zkušeným lektorem. Hru na kytaru vyučuje deset let. Výuku na kytaru provádí jednoduchou a snadno pochopitelnou formou. V kurzu vám ukáže všechny důležité základy.

Jak se naučit hrát na kytaru

V kurzu se mimo jiné naučíte jak hrát rytmus na kytaru. Díky deseti lekcím se naučíte nejjednodušší písničky, budete vědět, jak ovládat tóny hmatníku, akordy i jednodušší doprovody. Jak se naučit hrát na kytaru? Je potřeba pravidelně cvičit a kytaře se věnovat. Někomu může zvládnutí trvat dva týdny, někomu měsíc, někomu půl roku. K výuce potřebujete starší či novou kytaru, která má struny.

Poradíme vám, jak začít hrát na kytaru. Stačí se přihlásit do našeho online kurzu a nechat se vést zkušeným hudebníkem Jirkou Kynčlem. V kurzu najdete vše potřebné, abyste mohli začít. Záleží jen na vaší šikovnosti, jak rychle postoupíte k dalším lekcím. Lekcí je celkem deset s dokonalým vysvětlením. Staňte se pokročilým kytaristou. Pokud vás láká hra na kytaru, pak není nic snazšího, než se přihlásit do online kurzu a absolvovat první lekci.

Vstoupit do kurzu zdarma >>>

Výpis lekcí

Lekce 1 Seznámení s kytarou Přehrát
Lekce 2 Představení placené části kurzu Přehrát
Lekce 3 Vysvětlení pojmu akord
Lekce 4 První doprovod
Lekce 5 Výběr první písničky
Lekce 6  Píseň Tři kříže
Lekce 7 Vybrnkávání
Lekce 8 Další doprovody pravé ruky
Lekce 9 Tlumení levou rukou
Lekce 10 Hrajeme na tři
Lekce 11 Bláznova ukolébavka

Přidejte se k těméř 500 účastníkům Jirkova kurzu a naučte se základy hraní na kytaru rychle a správně. Stačí kliknout na tlačítko, první lekce je zdarma jen za e-mail.

Vstoupit do kurzu zdarma >>>