Vstoupit do kurzu zdarma(Po kliknutí na tlačítko se vám zobrazí stránka kurzu s popisným videem. Po registraci (vložení e-mailu) dostanete 4 lekce zdarma.)

V kurzu se dozvíte, jak se naučit hrát tenis podle nejnovějších metod. Lektor vám předvede spoustu triků a rad od profi trenérů, díky kterým se naučíte hrát tenis. Pronikněte k jedinečnému know how a staňte se skvělým hráčem tenisu.

Pro koho je kurz určen Pro začátečníky a mírně pokročilé
Počet lekcí zdarma 4 lekce
Délka kurzu 10 lekcí
Lektor Dušan Těhník
Další informace Možnost diskutovat s lektorem

Jak se naučit hrát tenis

V kurzu se dozvíte jak se naučit hrát tenis. Lektor vás seznámí s nejnovějšími tréninkovými metodami, nejrůznějšími trenérskými triky a nejnovějšími trenérskými poznatky. Naučíte se jak hrát tenisové údery, jaká jsou základní pravidla tenisu nebo jak správně podávat.

jak se naučit hrát tenis

Pokud se teprve chystáte na tenisové kurty, je potřeba se připravit na dobrou hru a kurz jak se naučit hrát tenis je pro to přímo stvořený. Pokud nevíte, jak začít hrát tenis, pak se rozhodně podívejte na jednotlivé lekce, které vás se základy tenisu zdarma seznámí od A do Z.

Lektor vás naučí jak správně hrát tenis a pomůže vám pochopit pravidla a princip hry. Kvalifikovaný trenér vás bravurně připraví na vaši první hru. Naučíte se jak zacházet s tenisovou raketou, jaké si pořídit vybavení, jaké jsou typy míčků, jak na základní a speciální údery.

Lektorem kurzu je profesionální trenér Dušan Těhlík, který je majitelem a trenérem v tenisové škole Advantage v Praze.

Zjistěte, jak hrát tenis, i když nepocházíte z tenisové rodiny a neměli jste možnost se s ním setkat jinak, než před televizními obrazovkami či při rekreačních příležitostech. Zjistěte, jak se naučit hrát tenis na velmi dobré úrovni.

Zkušený trenér vede kurzy tenisu dle nejnovějších metod, naučí vás správný beckhand i forehand a také správný volej. Pronikněte do tajů tenisu ještě dnes.

Vstoupit do kurzu zdarma

Výpis lekcí

Lekce 1 Pravidla a vybavení – zdarma Přehrát
Lekce 2 Míčky a základní dovednosti – zdarma Přehrát
Lekce 3 Držení rakety – zdarma Přehrát
Lekce 4 Představení placené části – zdarma Přehrát
Lekce 5 Forehand
Lekce 6 Backhand
Lekce 7 Volej
Lekce 8 Podání
Lekce 9 Smeč
Lekce 10 BONUS – speciální tenisové údery

Přidejte se k téměř 2000 účastníkům Dušanova kurzu a staňte se odborníkem v tenise. Stačí kliknout na tlačítko, 3 lekce jsou zdarma jen za e-mail.

Vstoupit do kurzu zdarma