Vstoupit do kurzu zdarma(Po kliknutí na tlačítko se vám zobrazí stránka kurzu s popisným videem. Po registraci (vložení e-mailu) dostanete 1 lekci zdarma.)

Každý z nás chtěl být alespoň jednou v životě kouzelníkem. Nyní máte skvělou možnost se naučit kouzlit. Naučte se jednoduchá a zábavná kouzla, kterými zabavíte rodinu a přátele na nejrůznějších akcích a oslavách.

Pro koho je kurz určen Pro začátečníky i pokročilé
Počet lekcí zdarma 1 lekce
Délka kurzu 7 lekcí
Lektor Pavel Kožíšek
Další informace Možnost diskutovat s lektorem

Jak se naučit kouzlit

Jak se naučit kouzlit vám ukáže Pavel Kožíšek, český mág a iluzionista, spolu se svou asistentkou Hanou Mašlíkovou. Kurz je určen pro účastníky kurzu od 9 let, pro začátečníky i pokročilé. Kouzelnické triky pro začátečníky jsou připraveny a ukázány velmi  jednoduchou formou. Naučíte se ty nejzábavnější triky, se kterými můžete před přáteli excelovat.

jak se naučit kouzlit

Kouzla a triky pro začátečníky nevyžadují žádné speciální rekvizity. Vše potřebné najdete doma nebo si snadno obstaráte v obchodě.

Jak kouzlit? S našim videokurzem se naučíte mimo jiné jak uhádnout divákovo datum narození, jak si zapamatovat pořadí karet v balíčku, jak šátek proměnit v míček a další nezbytné dovednosti. Kouzla a triky vysvětlení složitě nepotřebují, jsou snažší než si myslíte. Pavel Kožíšek jako lektor kurzu vše potřebné všem účastníkům odhalí.

Učíme se kouzlit s Pavlem Kožíškem. V sedmi lekcích vám odhalí nejjednodušší kouzla, která nezaberou více než pár minut. Průvodce kurzem se kouzly zabývá již několik let. Pavel získal titul mistra světa v Poháru bavičů, je ředitel Divadla kouzel a prezident Českého iluzionistického svazu.

Návod jak se naučit kouzlit je velmi přehledný a jednoduchý. Prohlédněte si jednu lekci zdarma a přidejte se k řadám kouzelníků. Stane se z vás neodolatelný společník pro každou oslavu či party. Všechna kouzla jsou vybrána tak, aby nácvik zvládly i děti.

Vstoupit do kurzu zdarma

Výpis lekcí

Lekce 1 Devět kouzel pro radost – zdarma Přehrát
Lekce 2 Díl I.
Lekce 3 Díl II.
Lekce 4 Díl III.
Lekce 5 Díl IV.
Lekce 6 Díl V.
Lekce 7 Díl VI.

Přidejte se k 1200 účastníkům Pavlova kurzu a staňte se mistrem kouzel a magie. Chcete-li se naučit kouzlit jako Pavel Kožíšek, pak stiskněte tlačítko, 1 lekce je zdarma jen za e-mail.

Vstoupit do kurzu zdarma