Vstupte do kurzu zdarma >>>(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

Toužíte se naučit kreslit věci tak, aby vypadaly jako ve skutečnosti? Pak není nic jednoduššího, než se přihlásit do kurzu Jak se naučit kreslit. Díky několika lekcím budete kreslit předměty, rostliny i zvířátka jako profesionální malíř. Tento kurz je zaměřen na kreslení podle 3D modelu.

Pro koho je kurz určen Pro úplné začátečníky
Počet lekcí zdarma 3 lekce
Délka kurzu 17 lekcí
Lektor Petra Cibulková
Další informace Možnost komunikace s lektorem

Jak se naučit kreslitkreslíme předměty, rostliny a zvířátka

V kurzu si například ukážeme jak se naučit kreslit stíny a světlo jako tvary či jak nakreslit trávu, vodu nebo zvířata. Dejte své kreativní stránce nový směr a vyzkoušejte si, jak je snadné kreslit jako profesionál.

Lidé mají často pocit, že kreslit neumí. Opak je však pravdou. Existuje celá řada metod, které vás o tom dokážou přesvědčit. Jednou z nich je kreslení pravou hemisférou. Lektorka tohoto kurzu Petra Cibulková vám ukáže, že stačí zapojit pravou hemisféru mozku a zvládnete nakreslit vše, co si jen přejete.

Při kreslení nebudete ovlivňováni levou hemisférou, která vám říká, co máte vidět. Levá hemisféra je pragmatickou částí mozku, naopak pravá hemisféra je centrem kreativity a intuice.

Díky pravé hemisféře můžeme tančit, kreslit či zpívat. Chcete-li vědět, jak správně pravou hemisféru do kreslení zapojit, pak je tento kurz pro vás jako stvořený.

Kurz vytvořila a vede Petra Cibulková, která se profesionálně věnuje kresbě a malbě přes 30 let a zhruba 15 let vyučuje. Petra vás naučí nakreslit věci tak, jak skutečně vypadají.

V kurzu se naučíte malovat trávu a stromy, nosorožce, skici zvířat, vodu, stromy a krajinu. Přínosem pro vaše kreslení je pohled na věc kreativníma očima, stejně jako to dělá lektorka Petra. Díky kurzu také přijdete na jiné myšlenky a krásně se odreagujete.

Kurz je rozdělen na 17 lekcí, během kterých se krůček po krůčku naučíte malovat rostliny, zvířata a mnoho dalšího. První tři lekce jsou bezplatné, takže si můžete kurz v klidu vyzkoušet.

Vstupte do kurzu zdarma >>>

Výpis lekcí

Lekce 1 Pomůcky a tvary – zdarma Přehrát
Lekce 2 Trávy, jednoduché stromy – zdarma Přehrát
Lekce 3 Nosorožec, skicy zvířátek – zdarma Přehrát
Lekce 4 Představení placené části
Lekce 5 Kapka vody
Lekce 6 Sklenice s vodou
Lekce 7 Zátiší
Lekce 8 Tvary rostlin
Lekce 9 Růže
Lekce 10 Smrk
Lekce 11 Listnatý strom
Lekce 12 Krajina se stromem
Lekce 13 Hlava kočky
Lekce 14 Pes
Lekce 15 Kachna
Lekce 16 Kůň
Lekce 17 Kočka

Přidejte se k téměř 650 účastníkům Petřina kurzu a staňte se mistrem v malování pravou hemisférou. Stačí kliknout na tlačítko, 3 lekce jsou zdarma jen za e-mail.

Vstupte do kurzu zdarma >>>