Vstupte do kurzu zdarma >>>(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

Většina žen má z blížícího se porodu obavy a jen malá hrstka se na něj těší. V kurzu se dozvíte, jak se připravit na porod a mateřství. Zjistíte co vás čeká, jak si porod užít a také jak vám může pomoci partner. Díky tomuto kurzu zjistíte, že i porod může být úžasným zážitkem.

 

Pro koho je kurz určen Pro úplné začátečníky
Počet lekcí zdarma 3 lekce
Délka kurzu 19 lekcí
Lektor Majka Staňková
Další informace Možnost komunikace s lektorem

Kurz jak se připravit na porod

Většina žen má z blížícího se porodu obavy a jen malá hrstka se na něj těší. V kurzu se dozvíte, jak se připravit na porod a mateřství. Zjistíte co vás čeká, jak si porod užít a také jak vám může pomoci partner. Díky tomuto kurzu zjistíte, že i porod může být úžasným zážitkem.

Kurz bude vašim rádcem jak se připravit na porod, ale i na šestinedělí a jak pečovat o dítě. V kurzu se mimo jiné dozvíte jak si usnadnit průběh těhotenství, jak vybrat porodnici a pediatra, jak zvládnout samotný porod. Naučíte se připravit si porodní plán, lektorka vám ukáže jak vypadá jóga pro těhotné a poradí vám, jak zapojit i tatínka.

Tento předporodní kurz je skvělou volbou pro všechny ženy, které si chtějí náležitě užít mateřství a následně i samotný porod. Dozvíte se zajímavé informace o pondingu, pupečníkové krvi, jak zvládat ranní nevolnosti nebo otoky nohou. Účinná předporodní příprava prostřednictvím kurzu může mít velký vliv na výsledek porodu. Díky množství informací budete dokonale připravená.

Lektorka Majka Staňková pro vás připravila kurz jak se připravit na porod, který je rozdělen do 19 lekcí. Pomůže vám odbourat strach z porodu, připraví vás na něj i na samotné mateřství. V jejím předporodním online kurzu bez obav zjistíte, jak na bezstarostný porod, poradí vám, co vše je potřeba zařídit, než se vypravíte do porodnice, jak si správnou porodnici vybrat a podle čeho postupovat, jak vybrat správně pediatra pro své dítě, vysvětlí vám všechny jednotlivé kroky, které vás budou v rámci porodu provázet. Rovněž s vámi ve svých videích probere problematiku nástřihu hráze, porod samotný i bolest, která jej provází, šestinedělí, vše kolem kojení.

Kurz je sestaven tak, aby si v něm každá žena či pár očekávající přírůstek do rodiny, našli odpovědi na své otázky, které je mohou trápit.

 

Vstupte do kurzu zdarma >>>

Výpis lekcí

Lekce 1 Těhotenství – zdarma Přehrát
Lekce 2 Před příchodem do porodnice- zdarma Přehrát
Lekce 3 Představení prémiového kurzu
Lekce 4 Výběr pediatra
Lekce 5 Výběr porodnice
Lekce 6 O podpoře bondingu a pupečníkové krvi
Lekce 7 Porod I
Lekce 8 Porod II
Lekce 9 Bolest u porodu
Lekce 10 Nástřih hráze
Lekce 11 Šestinedělí
Lekce 12 Kojení
Lekce 13 Péče o dítě I
Lekce 14 Péče o dítě II
Lekce 15 Jak podpořit tatínka v roli otce
Lekce 16 Jak být dobrou maminkou
Lekce 17 Porodní plán
Lekce 18 Cvičení pro těhotné
Lekce 19 Jóga pro těhotné

Přidejte se k téměř 3000 účastníkům Majčina kurzu a zvládněte strach z porodu. Stačí kliknout na tlačítko, 3 lekce jsou zdarma jen za e-mail.

Vstupte do kurzu zdarma >>>