Vstupte do kurzu zdarma >>>(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

Každé dítě má oblíbenou hračku, kterou nepustí z ruky. V kurzu jak ušít panenku – výroba panenek se naučíte, jak vyrobit ekopanenku, která bude nejenom krásná a mazlivá, ale také co nejzdravější. A abychom nezapomněli, vaš děti ji budou milovat. 🙂

Panenky budeme plnit ovčí vlnou, takže bude i krásně hřát. Celý proces zároveň není nijak náročný, takže vás rychle přejde chuť kupovat panenky ze sériové výroby. Zároveň se vše naučíte z pohodlí svého domova. Kurz je totiž nahraný formou videí – nemusíte tak nikam jezdit, jednotlivé části si opakovaně přehrávat a kdykoliv video zastavit.

Pojďte se společně s lektorkou Terezou Jarošovou ponořit do světa ekopanenek a naučte se, jak ušít tu svou.

Pro koho je kurz určen Pro začátečníky
Počet lekcí zdarma 3 lekce
Délka kurzu 12 lekcí
Lektor Tereza Jarošová

Co se v kurzu Jak ušít panenku naučím?

Nemusíte se bát, výroba panenek není žádná věda. Podle našeho kurzu to zvládne opravdu každý. Postupně se naučíte, jaké použít materiály, aby vám šla práce od ruky a zároveň byla panenka hřejivá a zdravá.

V další fázi si řekneme, bez jakých pomůcek se neobejdete. Je důležité mít vše po ruce, abyste se při procházení kurzem nezdržovali. A pak už přijde to hlavní – naučíme se, jak ušít panenku.

Kromě výroby panenek se podíváme také na to, jak ušít domácího mazlíka – skřítka a miminko. Každé dítě je jiné a každému se bude líbit něco jiného, proto je skvělé mít více možností.


Konkrétně se naučíte:

  • vybírat vhodné materiály na výrobu panenek
  • jaké jsou správné pomůcky
  • tvarování hlavičky
  • práci s ovčí vlnou pro zdravou a hřejivou výplň
  • šití miminka
  • šití mazlíka
  • jak ušít panenku s vlásky

Kdo kurz Jak ušít panenku vede?

Lektorkou kurzu je Tereza Jarošová. Tereza je nadšenou panenkářkou – tvůrkyní panenek s duší už přes 12 let. Pořádá živé kurzy, napsala dvě knihy a nespočet e-booků.

Na výrobě panenek Terezu baví hlavně to, že jim může dát lásku, péči a energii, kterou si zaslouží. Věří, že je to to hlavní a dítě to pozná. Panenky z výroby jsou tuctové a jednoduše nemají duši.

Videokurz jak ušít panenku se Tereza rozhodla natočit, aby si svou panenku mohl ušít opravdu každý. Bez nutnosti cestovat a z pohodlí vlastního domova.

Vstupte do kurzu zdarma >>>

Výpis lekcí

Lekce 1 Materiál – ZDARMA Přehrát
Lekce 2 Pomůcky – ZDARMA Přehrát
Lekce 3 Miminko – ZDARMA Přehrát
Lekce 4 Představení placené části  
Lekce 5 Skřítek – hlavička  
Lekce 6 Skřítek – tělíčko  
Lekce 7 Panenka – nohy  
Lekce 8 Panenka – ruce  
Lekce 9 Panenka – hlavička  
Lekce 10 Panenka – sesazení hlavičky a těla  
Lekce 11 Panenka – obličej a vlásky  
Lekce 12 Panenka – šatičky  

Přidejte se k téměř 800 účastníkům kurzu Terezy a naučte se jak ušít panenku z pohodlí svého domova. Stačí kliknout na tlačítko níže – první dvě lekce jsou ZDARMA!

Vstupte do kurzu zdarma >>>