fbpx
c700x420

Jak vyrobit jedlé kytice

Vstoupit do kurzu zdarma(Po kliknutí na tlačítko se vám zobrazí stránka kurzu s popisným videem. Po registraci (vložení e-mailu) dostanete 4 lekce zdarma.)

Toužíte dělat radost svým blízkým a dávat jim zajímavé dárky? Jedlá kytice z bonbónů či ovoce a zeleniny udělá obdarovávanému velkou radost. V online kurzu se naučíte tyto kytice vytvářet. Základem jsou jedlé dobroty, které můžete na výrobu kytic použít. Stačí popustit uzdu své fantazii.

Pro koho je kurz určen Pro úplné začátečníky a pokročilé
Počet lekcí zdarma 4 lekce
Délka kurzu 11 lekcí
Lektor Marie Mužíková
Další informace Možnost komunikace s lektorem

Jak vyrobit jedlé kytice

Naučte se vytvářet jedlé kytice pro muže i ženy. Jedlou kyticí z jahod uděláte radost ženě, kyticí z lízátek a bonbonů uděláte radost každému dítěti. V kurzu se naučíte jak vytvořit jedlé kytice, které můžete darovat z lásky, pro radost i k narozeninám, svátku či za odměnu.

jak vyrobit jedlé kytice

Mezi oblíbené patří například jedlé kytice z uzenin, které bezpochyby neodolá žádný muž. Jedlá kytice je velmi zajímavým dárkem. V kurzu se dozvíte mimo jiné jak uvázat kytice z čokoládových bonbonů, jak vázat kytici ze sušeného ovoce, jak do kytice používat česnek a cibuli, jak vyrobit zeleninovou kytici a mnoho dalšího.

Potřebujete fantazii pro výrobu jedlé kytice a nápady, z čeho je vyrobit. To vše najdete v online kurzu, který vede lektorka Marie Mužíková, která se zabývá tvorbou netradičních kytic s úspěchem již několik let.  Jedlé kytice z uzenin nebo sezónní zeleniny budou bezpochyby nejlepším dárkem. Vyzkoušet můžete také sušené ovoce pro ty, kdo rádi mlsají zdravě. Pro muže můžete vytvořit již zmíněné kytice z uzenin, klobás nebo třeba z cigaret. Dámu potěšíte kyticí z pralinek a čokoládových bonbonů. Surovin, ze kterých lze uvázat jedlou kytici, je celá řada. Inspirujte se v jednotlivých kurzech, shlédněte také bonusové video, ve kterém najdete praktické rady a tipy od profesionálů.

Vstoupit do kurzu zdarma

Výpis lekcí

Lekce 1 Sladká kytice nejen pro dětičky – zdarma Přehrát
Lekce 2 Kytice z čokoládových bonbonů – zdarma Přehrát
Lekce 3 Sladký květ – zdarma Přehrát
Lekce 4 Představení placené části – zdarma Přehrát
Lekce 5 Jahodová kytice
Lekce 6 Kytice ze sušeného ovoce
Lekce 7 Klobásová kytice
Lekce 8 Cigaretová kytice
Lekce 9 Česnek a cibule
Lekce 10 Zeleninová kytice
Lekce 11 BONUS

Přidejte se k více než 3000 účastníků kurzu Jedlé kytice a naučte se je vyrábět. Stačí pouze kliknout na tlačítko a první 4 lekce získáte zdarma, jen za e-mail.

Vstoupit do kurzu zdarma