Vstoupit do kurzu zdarma(Po kliknutí na tlačítko se vám zobrazí stránka kurzu s popisným videem. Po registraci (vložení e-mailu) dostanete 3 lekce zdarma.)

Online kurz vám ukáže, jak začít podnikat, jak se zbavit strachu a pomůže vám získat pár zajímavých nápadů na podnikání. Jednotlivými lekcemi vás provedou dva zkušení podnikatelé, kteří vám ukážou, jak se stát úspěšným podnikatelem.

Pro koho je kurz určen Pro úplné začátečníky
Počet lekcí zdarma 3 lekce
Délka kurzu 10 lekcí
Lektor Zdeněk Steiner, Pavel Fara
Další informace Možnost komunikace s lektorem

Jak začít podnikat

Naučte se jak začít podnikat prostřednictvím online kurzu, který vedou dva zkušení podnikatelé, lektoři Zdeněk Steiner a Pavel Fara. Většina začínajících podnikatelů skončí ještě dříve, než svůj byznys rozjedou. Naučte se krok po kroku jak začít podnikat a stát se úspěšným.

jak začít podnikat

Začátek podnikání není pro mnoho začínajících podnikatelů procházka růžovou zahradou. Naučte se, jak začít podnikat a vést svůj nápad k úspěchu. Inspirujte se úspěšnými podnikateli, naučte se svůj záměr dovést do zdárného cíle. Rozjezd podnikání vám usnadní kurz o deseti lekcích. Seznamte se se třemi kroky k nastartování podnikání.

Mnoho lidí zajímá, jak začít podnikat bez peněz. I s minimem finančních prostředků můžete vybudovat úspěšnou firmu. V kurzu se dozvíte 8 důležitých motivů, proč lidé nakupují, jak pečovat o své zákazníky. Marketing se neustále vyvíjí a tipů, jak začít podnikat je neskutečně mnoho. Naučte se stát se úspěšným. Pavel Fara je zkušený lektor, který učí obchodníky a šéfy obchodních týmů, jak dosáhnout skvělých výsledků a tím i výdělků. Zdeněk Steiner vybudoval s minimem peněz velkoobchod s oblečením, který je velmi úspěšný. Naučte se, jak si vybrat obor, který má perspektivu a vy se v něm stanete velmi úspěšným. Lektoři vám přibalí pět tipů do kapsy, které vám jistě budou k užitku.

Vstoupit do kurzu zdarma

Výpis lekcí

Lekce 1 Pět schodů k (ne)úspěchu – zdarma Přehrát
Lekce 2 Jak si vybrat perspektivní obor – zdarma Přehrát
Lekce 3 Tři kroky k nastartování podnikání- zdarma Přehrát
Lekce 4 Co musíte vědět, než začnete podnikat
Lekce 5 Osm motivů, proč lidé kupují
Lekce 6 Jak a proč pomáhat svým zákazníkům
Lekce 7 Současný marketing
Lekce 8 Magnetický marketing
Lekce 9 Tři fáze podnikání
Lekce 10 Pět tipů do kapsy

Přidejte se k 500 dalším účastníkům tohoto kurzu a načute se úspěšně podnikat. Klikněte na tlačítko a první 3 lekce obdržíte zdarma, jen za e-mail.

Vstoupit do kurzu zdarma