fbpx
  • Follow Us On :

Vstoupit do kurzu zdarma >>>(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

Líbí se vám šperky z korálků? Při troše šikovnosti si můžete sami vyrobit krásné brože, přívěsky, náušnice, náramky, ale i složitější ozdoby a třeba i krásnou kabelku. To vše se naučíte v online kurzu Korálkování návody pro začátečníky, do kterého se můžete přihlásit zdarma.

Pro koho je kurz určen: Všechny věkové skupiny
Počet lekcí zdarma: 3
Délka kurzu 2 dny
Lektor Radka Fleková
Hodnocení kurzu

Korálkování návody pro začátečníky – co se naučíte?

Která žena někdy nesnila o tom, že bude mít vlastní, originální šperky? Korálkování je skvělou možností, jak si tento sen dosyta splnit. Výroba originálních šperků není tak náročná, jak se může zdát a určitě vás potěší, že se fantazii meze nekladou, takže možnosti jsou prakticky neomezené.

Korálkování návody pro začátečníky

V kurzu se naučíte korálky správně obšívat, pracovat s dvoudírkovými korálky a korálky ve tvaru trnu, rybí steh, šití do spirály, cihlový steh a šití z jazýčku. Po absolvování kurzu budete umět vytvořit i květinu v podobě vlčího máku.

Nemusíte tak mít strach, že byste se učili jen techniky, které poté nebudete umět využít k výrobě vlastních šitých šperků. Přímo v kurzu se naučíte, jak vytvořit autentický spirálový náhrdelník, či půlkulaté náušnice.

Lektorkou je Radka Fleková, která s korálky pracuje už více než 13 let. Je tak jisté, že budete v rukou toho správného lektora, který vám vše podrobně a jednoduše vysvětlí.

Vstoupit do kurzu zdarma >>>

Jaké lekce v kurzu Korálkování návody pro začátečníky najdete?

Lekce 1 Jak správně obšívat korálky – ZDARMA Přehrát
Lekce 2 Tvorba půvabné květinky – ZDARMA Přehrát
Lekce 3 Práce s dvoudírkovými korálky – ZDARMA Přehrát
Lekce 4 Představení placené části Přehrát
Lekce 5 Jak obšívat ve tvaru trnu
Lekce 6 Rybí steh
Lekce 7 Tvorba spirálového náhrdelníku
Lekce 8 Jak vytvořit půlkulaté náušnice
Lekce 9 Barevné spirály

Připojte se k více než 3 500 účastníkům a vstupte do kurzu korálkování návody pro začátečníky ZDARMA. Stačí kliknout na tlačítko níže.

Vstoupit do kurzu zdarma >>>

Lákají vás i jiné techniky výroby vlastních šperků? Podívejte se na kurz s FIMO polymerovou hmotou zaměřený na jejich výrobu. Více informací o něm najdete zde.

 

Leave a Reply