fbpx
apple-1850613_640

Kurz excelu

Vstoupit do kurzu zdarma(Po kliknutí na tlačítko se vám zobrazí stránka kurzu s popisným videem. Po registraci (vložení e-mailu) dostanete 4 lekce zdarma.)

Online kurz je plný užitečných informací o Excelu a jeho funkcích. Naučíte se jej používat efektivně. Kurz excelu je určen pro začátečníky, kteří potřebují využívat matematické, časové a textové funkce nebo umět vytvářet tabulky a grafy.

Pro koho je kurz určen Pro úplné začátečníky
Počet lekcí zdarma 4 lekce
Délka kurzu 9 lekcí
Lektor Josef Cvrček
Další informace Možnost komunikace s lektorem

Kurz excelu

Počítač je dnes běžným vybavením domácnosti. Většinou jej rodiny využívají pouze na stahování her videí. Přesto se dá například Excel využívat mnohem efektivněji. Kurz excel pomůže pochopit základy excelu, proto se první část zaměřuje na uživatelské prostředí programu, naučíte se zpřehlednit si tabulky, sčítat sloupce a průměrovat a rovněž převádět tabulky do grafů. Online kurz excel vede lektor Josef Cvrček, který pracuje v oboru IT více než 35 let.

Kurz excelu

Online kurz na excel vám pomůže v devíti lekcích umět pracovat s tímto programem  efektivně. Zjistíte, že vám excel ušetří mnoho času i práce v zaměstnání a také doma. Kurzy excelu pro začátečníky ukážou, jak používat více listů, filtrování, jak používat odkazy z jiných listů i souborů.

Zajímá vás práce s excelem? Můžete pokročit na microsoft excel – kurz pro pokročilé, ale nejprve shlédněte tento videokurz pro začátečníky. Je třeba pochopit problematiku kontigenčních tabulek, naučit se vytvářet grafy. V kurzu zjistíte, že práce s tímto programem není vůbec složitá. V kurzu se mimo jiné naučíte jak na excel a základní operace, jak sčítat a průměrovat čísla, jak na podmíněné formátování buněk a jeho využití, jak na práci s více listy a mnoho dalšího. Kurz je bohatý na informace, s velmi podrobným vysvětlením.

Vstoupit do kurzu zdarma

Výpis lekcí

Lekce 1 Seznámení se s programem + základní informace- zdarma Přehrát
Lekce 2 Formátování – zdarma Přehrát
Lekce 3 Podmíněné formátování buněk – zdarma Přehrát
Lekce 4 Představení placené části – zdarma Přehrát
Lekce 5 Řazení záznamů, filtrování
Lekce 6 Základní funkce
Lekce 7 Práce s více listy
Lekce 8 Grafy
Lekce 9 Kontingenční tabulky

Přidejte se k téměř 2000 účastníkům Josefova kurzu a naučte se pracovat s Excelem. Stačí jen kliknout na tlačítko a první 4 lekce je zdarma, jen za e-mail.

Vstoupit do kurzu zdarma