Vstupte do kurzu zdarma >>>(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

Kurz olejomalby květin je třetím kurzem oblíbeného lektora Pavla Michalici. První dva kurzy byly kurz olejomalby metodou Bob Ross zaměřený na malování krajin a kurz malování zvířat, ve kterém lektor učí malovat nádherná zvířata.

V tomto kurzu se zaměříme na malování různých druhů květin. Stejně jako předešlé kurzy je i olejomalba květin určena i pro úplné začátečníky. Takže pokud si myslíte, že nedokážete namalovat ani sluníčko (nebo list), je tento kurz přímo pro vás.

Zde si za lektorem Pavlem Michalicou můžete všimnout obrazů, které si nakreslíme společně přímo v online kurzu.

Kurz olejomalby květin 2

Pro koho je kurz určen Pro začátečníky i pokročilé
Počet lekcí zdarma 2 lekce
Délka kurzu 8 lekcí
Lektor Pavel Michalica

A co se budeme učit v Kurzu olejomalby květin?

Naučíte se techniky efektivní a dynamické olejomalby, ke které nepotřebujete žádný specifický talent ani umělecké vlohy. Lektor vám ukazuje malování každého obrazu krok za krokem a právě v tom se skrývá jednoduchost celé metody.

Čeká vás malování šeříku, orchideje, růží a ibišku. Každý z obrazů bude jiný a tím pádem unikátní a jedinečný. Velkou výhodou kurzu je, že lekce velmi rychle ubíhají a netrvají déle než 90 minut.

Samozřejmě čím více obrazů poté namalujte, tím více budete štětec ovládat a půjde vám vše lépe od ruky. Sami jsme absolvovali jeden z kurzů olejomalby a můžeme se zaručit za to, že už první obraz bude vypadat jako od profesionálního malíře.

Konkrétně se naučíte:

  • jak s malováním květin krok za krokem začít
  • správně kombinovat a používat olejové barvy a lněný olej
  • ideální rozvrhnutí obrysů na plátně
  • správný způsob používání štětců a barev pro danou část obrazu
  • jak pracovat se světlem, aby obraz vypadal reálně

Kdo kurz olejomalby květin vede?

Oblíbený lektor Pavel Michalica, který maluje už od roku 2011 a kromě online kurzů vyučuje také na vlastních živých kurzech. Pavlovou hlavní předností je, že dokáže každý krok velmi jednoduše vysvětlit a malování pod jeho vedením působí, jako by malovalo opravdu malé dítě. Výsledek však poté vypadá jako od profesionálního malíře.

Sám proto má jednoduché vysvětlení – každý z nás byl v dětství malířem, bohužel nás poté začali známkovat a kritizovat, takže jsme svůj talent přestali rozvíjet. Pavel věří, že kdyby nám na škole učitelé ukazovali, jak máme kreslit a malovat místo kritiky, uměl by to naprosto každý.

I on byl totiž ve fázi, kdy se bál malovat, i když ho to bavilo, protože měl pocit, že nemá talent a nejde mu to. Díky své manželce, která mu dodala sebevědomí a technice od Boba Rosse je z něj dnes jeden z nejlepších lektorů.

Online kurz olejomalby květin má 6 delších lekcí, ve kterých se učíte, jak krok za krokem malovat daný obraz. A také jednu bonusovou jako překvapení. Celý kurz má necelých 6 hodin výukových videí.

Vstupte do kurzu zdarma >>>

Výpis lekcí

Lekce 1 Šeřík 1. část – ZDARMA Přehrát
Lekce 2 Šeřík 2. část – ZDARMA Přehrát
Lekce 3 Představení placené části
Lekce 4 Pomůcky
Lekce 5 Orchidej
Lekce 6 Růže
Lekce 7 Ibišek
Lekce 8 Bonus

Přidejte se k tisícům účastníků živých i online kurzů Pavla a naučte se olejomalbu květin z pohodlí svého domova! Stačí kliknout na tlačítko – 2 lekce jsou ZDARMA jen za e-mail.

Vstupte do kurzu zdarma >>>