Vstupte do kurzu zdarma >>>(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

Naučte se v tomto kurzu nové taneční pohyby a kreace a zatančete si s lektorkou Katkou DRUM SOLO v doprovodu bubeníka. Kurzy břišní tanec jsou úspěšným pokračováním kurzu orientálního břišního tance.

Pro koho je kurz určen Pro úplné začátečníky
Počet lekcí zdarma 0 lekcí
Délka kurzu 7 lekcí
Lektor Katka Derouet
Další informace Možnost komunikace s lektorem

Kurzy břišní tanec

Kurzy břišní tanec jsou určeny pro všechny, kdo se rádi hýbou a chtějí se zdokonalit v orientálním břišním tanci. V kurzu se naučíte rozdělit taneční pohyby v orientálním tanci, zvládat správně taneční techniku orientálních prvků, vrstvit a kombinovat jednotlivé pohyby orientálního tance.

Dále se naučíte jak poslouchat arabské rytmy, jak se v jejich rytmu pohybovat a jak si vytvořit choreografii v doprovodu bubeníka.

Katka Derouet je nejuznávanější lektorkou pro orientální břišní tance u nás. Kurz sestavila ze sedmi lekcí, jednotlivá videa obsahují názorné ukázky a jednotlivé kroky. Díky ní se naučíte novou choreografii plnou netradičních prvků.

Nechte se unášet rytmickými tóny bubnů, kterými vás v průběhu kurzu bude provázet bubeník Martin. Zvukový záznam si můžete jako součást kurzu stáhnout zdarma.

S lektorkou Katkou snadno proniknete do tajů orientálních břišních tanců. Kurzy břišního tance jsou vhodné pro všechny ženy, které se chtějí zbavit bolesti zad, dobít se úžasnou energií nebo ukázat všem svou radost z tance a ze života.

Břišní tance pomohou zlepšit vaše tělo po fyzické stránce. Zlepšíte si prokrvení celého těla, koordinaci, zvýšíte jeho pružnost a posílíte svaly pánevního dna, což je prospěšné při porodu.

Jednotlivé lekce jsou udělané skutečně přehledně. V každém videu se dozvíte všechny podstatné informace.

Břišní tance jsou kurzem, který je zábavný a skutečně poučný. Naučíte se celé choreografie, které můžete tančit sobě pro radost nebo předvádět přátelům a rodině.

Katka Derouet vás naučí jak se správně hýbat. Těchto sedm lekcí obsahuje nové taneční prvky, tipy a triky, díky kterým se orientální tanec stane vaší celoživotní vášní. Odbourejte stres a zvyšte si díky břišnímu tanci své sebevědomí.

Vstupte do kurzu zdarma >>>

Výpis lekcí

Lekce 1 Promo
Lekce 2 Úvodní video
Lekce 3 Taneční technika výuka
Lekce 4 DRUM SOLO výuka
Lekce 5 DRUM SOLO výuka s bubeníkem
Lekce 6 DRUM SOLO celá choreografie s bubeníkem
Lekce 7 DRUM SOLO vystoupení s bubeníkem

Přidejte se k téměř 400 účastníkům Katčina kurzu a staňte se mistrem orientálních břišních tanců DRUM SOLO. Stačí kliknout na tlačítko, registrace je zdarma jen za e-mail.

Vstupte do kurzu zdarma >>>