Vstup do kurzu zdarma vyprší za (Po kliknutí na tlačítko se vám zobrazí stránka kurzu s popisným videem. Po registraci (vložení e-mailu) dostanete 3 lekce zdarma.)

Naučte se pracovat s microsoft office, Excel i prezentací Powerpoint. Jedinečný kurz je opatřen titulky pro neslyšící. Šanci naučit se správně s těmito programy pracovat má tak každý. Kurz je rozdělen do 21 lekcí, vše je vysvětleno velmi detailně.

Pro koho je kurz určen Pro úplné začátečníky
Počet lekcí zdarma 3 lekce
Délka kurzu 20 lekcí
Lektor Aneta Bajerová
Další informace Možnost komunikace s lektorem

Kurzy microsoft office

Pracovat s počítačem je v dnešní době nezbytné. Lektorka Aneta Bajerová připravila pro vás kurzy microsoft office s titulky pro neslyšící, ve kterých vás naučí pracovat s microsoft office. Znalost těchto programů je podmínkou celé řady zaměstnavatelů. V uceleném balíčku se naučíte vše potřebné. Kurzy microsoft office V kurzu microsoft office zdarma se naučíte připravovat obchodní dopisy, vkládat do nich obrázky a jednoduché tabulky. Rovněž se naučíte pracovat s tabulkovým programem Microsoft Excel, ve kterém se naučíte používat tabulky, funkce a vzorečky. Microsoft office kurz  je také zaměřen na vytváření obchodních textů, opravu překlepů a jejich označování, na možnosti vytváření souborů včetně PDF. Naučte se v microsoft office 2010 ke stažení zdarma bez kódu používat nadpisy, podnadpisy, odstavce a odrážky. Microsoft office online nabízí také funkce jako vkládání clipartů a obrázků nebo vytváření vlastních stylů písma. Naučíte se jak tisknout tabulky, jak vytvářet číselné nebo datumové řady. Naučte se také pracovat se souhrnnými tabulkami, vytvářet prezentace v PowePoint. microsoft office ke stažení nabízí neomezené možnosti, jak s tímto jedinečným programem pracovat. Lektorka Aneta Bajerová vás zasvětí do všech základů práce s tímto balíčkem kancelářských programů. Po shlédnutí kurzu se nemusíte bát, že by vás na vaše vysněné pracovní místo nepřijali. Naučte se pracovat s microsoft office kurz  jako profík.

Vstoupit do kurzu zdarma

Výpis lekcí

Lekce 1 Základní formátování v programu MS Words- zdarma Přehrát
Lekce 2 Ukládání dokumentů – zdarma Přehrát
Lekce 3 Odrážky a číslování – zdarma Přehrát
Lekce 4 Tabulky
Lekce 5 Obrázky
Lekce 6 Styly dokumentů
Lekce 7 Záhlaví a zápatí
Lekce 8 Základní práce s programem Excel
Lekce 9 Ukládání a jednoduché formátování tabulek
Lekce 10 Vytváření jednoduchých vzorečků
Lekce 11 Číselné a datumové řady
Lekce 12 Logická funkce “KDYŽ”
Lekce 13 Funkce “SVYHLEDAT”
Lekce 14 Kontingenční tabulky
Lekce 15 Grafy
Lekce 16 Základní práce s programem PowerPoint
Lekce 17 Vkládání a úprava obrázků
Lekce 18 Jak vytvářet tabulky
Lekce 19 Grafy
Lekce 20 Ukládání
Staňte se jedním z téměř 700 účastníků Anetina kurzu Ms Office a naučte se pracovat s programy Word, Excel a Powerpoint. Stačí kliknout na tlačítko a za e-mail obdržíte první 3 lekce zdarma.

Vstoupit do kurzu zdarma