Vstupte do kurzu zdarma >>>(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

V pořadí druhý kurz Pavla Michalici malování zvířat metodou Bob Ross volně navazuje na úspěšný kurz olejomalby metodou Bob Ross, kde jsme se zaměřovali na přírodu a krajinu.

Nově jsme přidali také kurz olejomalby květin!

Pavel Michalica razí zásadu, že malování není umění, ale řemeslo, které se dá naučit. Proto nezáleží na tom, zda máte talent od přírody nebo si myslíte, že jde malování a kreslení úplně mimo vás.

Víme z vlastní zkušenosti, že ve chvíli, kdy se do kurzu ponoříte a lektor vám ukazuje malování zvířat krok za krokem, zvládne to opravdu každý. Zde je ukázka, jak kreslila pod vedením Pavla naše Eva.

Jak už bylo řečeno, v kurzu se zaměříme na malování zvířat. Budeme malovat pandu, zebru a lva. Níže se můžete podívat jak budou vypadat i vaše finální výtvory.

Kurz malování zvířat Panda

Kurz malování zvířat Zebra

Kurz malování zvířat Lev

Pro koho je kurz určen Pro úplné začátečníky
Počet lekcí zdarma 2 lekce
Délka kurzu 13 lekcí
Lektor Pavel Michalica

Co se naučíte v Kurzu malování zvířat metodou Bob Ross?

Na začátku si krok za krokem projdeme, jaké budete potřebovat pomůcky a kde je pořídit. Bez nich se prostě neobejdeme.

Jakmile budeme mít po ruce všechny pomůcky, pustíme se do malování pandy, která je rozdělená do tří lekcí zhruba po 30 minutách. Po pandě přijde na řadu zebra a nakonec lev. Kresba zebry i lva je také rozdělena do tří lekcí, zebra zabere zhruba stejně času jako panda a lev je o malinko náročnější.

V každé lekci budete koukat lektorovi “pod štětec” a postupovat opravdu krok za krokem, takže se nemůže stát, že si nebudete v průběhu malby vědět rady.

Co konkrétního si z kurzu odnesete?

  • návod jak začít s malováním zvířat
  • správné použití rozprašovače a štětce při malování různých částí obrazů
  • jak si správně rozvrhnout obraz na plátně, aby vypadal reálně
  • správné kombinování a používání barev a olejů
  • jak správně stínovat

Kdo je lektorem kurzu malování zvířat?

Zkušený a oblíbený lektor Pavel Michalica, který tvoří online kurzy jako na běžícím páse. Není divu, protože je o ně opravdu velký zájem. Pavel se věnuje malování podle metody Boba Rosse od roku 2011 a mimo naše online kurzy ho můžete potkat i na kurzech živých.

Pod vedením Pavla se naučili malovat tisíce lidí ať už na online kurzech nebo pod jeho živým vedením. Oblíbenost Pavlových kurzů přikládáme zejména tomu, že dokáže velmi jednoduše a polopaticky vysvětlovat každý krok malby.

Pravděpodobně je to tím, že se dříve sám bál malovat, i když ho to bavilo, protože si myslel, že nemá talent a vlohy. Jakmile získal sebevědomí, začal se malování věnovat a učit se od Boba Rosse, zjistil, že malovat zvládne opravdu každý.

Proto je nám velkou ctí, že nyní své zkušenosti předává dál právě ve spolupráci s námi.

Online kurz malování zvířat má dohromady 10 lekcí, které pokrývají kromě seznamu pomůcek, také malování 3 obrazů – pandy, zebry a lva. Každý z obrazů je rozdělen do 3 lekcí a zabere od 90 do zhruba 120 minut.

Vstupte do kurzu zdarma >>>

Výpis lekcí

Lekce 1 Ukázka malby – panda – ZDARMA Přehrát
Lekce 2 Ukázka malby – zebra – ZDARMA Přehrát
Lekce 3 Představení placené části
Lekce 4 Pomůcky
Lekce 5 Malba pandy – 1. část
Lekce 6 Malba pandy – 2. část
Lekce 7 Malba pandy – 3. část
Lekce 8 Malba zebry – 1. část
Lekce 9 Malba zebry – 2. část
Lekce 10 Malba zebry – 3. část
Lekce 11 Malování lva – 1. část
Lekce 12 Malování lva – 2. část
Lekce 13 Malování lva – 3. část

Přidejte se k tisícům účastníků online i živých kurzů Pavla a naučte se malovat zvířata z ze svého obýváku! Stačí kliknout na tlačítko – 2 lekce jsou ZDARMA jen za e-mail.

Vstupte do kurzu zdarma >>>