Vstoupit do kurzu zdarma >>>

(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

Většina lidí o sobě tvrdí, že kreslit neumí. Jejich pokusy skončily někdy v období povinné školní docházky na prvním stupni – možná tak ještě zvládnou strom, kočku, domeček… A třeba hezký portrét – to už je umění z říše snů…

kreslení pravou hemisférou

Příklad – před kurzem a po kurzu

Co když je to ale všechno jinak? Existují metody, díky kterým se může naučit  i ten, kdo si o sobě myslí, že je úplné nemehlo. Že nemáte talent? A kdo to tvrdí? Možná byste měli zkusit něco nového – třeba se naučit kreslit pravou hemisférou. Lektoři této metody tvrdí, že se zapojením pravé hemisféry může naučit kreslit opravdu každý a dokládají to obrázky “před” a “po” několikahodinovém kurzu. Rozdíl je opravdu obrovský.

Kreslete podle skutečnosti, ne podle fotografie

Výtvarnice Petra Cibulková, kterou můžete občas najít na Karlově mostě, jak zde kreslí portréty, stejnou metodu učí a propaguje. Zapojením pravé hemisféry mozku můžete podle jejích kurzů dosáhnout skvělých výsledků. A především se naučíte kreslit správně – podle skutečných věcí, ne jen obkreslováním obrázků, nebo fotografií.

Petra vám ukáže, že nezáleží na talentu – a především na tom, jestli si myslíte, že ho máte 🙂 Naučí vás rozvíjet nejen skryté vlohy pro kreslení, ale i kreativitu a vnímání všeho, co je spojeno právě s pravou mozkovou hemisférou. Umění, krása, ale i intuice a sebevědomí, to vše je spojeno s kurzy, které můžete absolvovat se zkušenou lektorkou – a hodně se můžete naučit už v prvních třech dílech zdarma.

Kurz kreslení pravou hemisférou zdarma – online

Vše si můžete vyzkoušet zdarma a přesvědčit se, jestli je takové kreslení pro vás a hlavně, jestli vás to bude bavit. V prvních třech kurzech poznáte úplné základy a vyberete si správné pomůcky pro kreslení. Zjistíte také, jak se “přepnout” z levé poloviny mozku do té pravé.naučte se kreslit správně

Naučíte se zde kreslit podle skutečných věcí – ovoce, židli, nebo třeba vaši ruku. Nejdříve podle mřížky a nakonec budete umět nakreslit i siluety – v kurzu to bude gymnastka a hlava berana. K absolvování internetového kurzu zdarma stačí pouze registrace pod vaší e-mailovou adresou.

Kurz se jmenuje Kurz kreslení pravou hemisférou a vede ho Petra Cibulková – lektorka s více než desetiletou praxí.

Vstoupit do kurzu zdarma >>>

Prémiový kurz – dokonalý portrét

Pokud vás bude kreslení bavit, můžete si objednat prémiová videa, ve kterých se naučíte kreslit portréty. Je zde pro vás připraveno celkem 6 dílů prémiového videa:

  • základní kresby obličeje muže, ženy a dítěte
  • dokončování základních rysů obličeje
  • detaily v portétování – oči, uši, nos, rty
  • kreslení vlasů
  • naučte se kreslit sami sebe – autoportrét
  • bonusový díl – kreslení profilu

kurz kreslení pravou hemisférou

Nejdříve se ale podívejte na bezplatný kurz kreslení pravou hemisférou, uvidíte, že je to zábava 🙂

Vstoupit do kurzu zdarma >>>