Vstupte do kurzu zdarma >>>(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

Výroba cínovaných šperků má dlouholetou tradici, a přestože se nejedná o ušlechtilý kov, těší se jeho výroba v současné době stále větší oblibě. V kurzu Návod jak vyrobit cínované šperky se naučíte, jak si snadno vyrobit své vlastní krásné a osobité cínované šperky.

Pro koho je kurz určen Pro úplné začátečníky
Počet lekcí zdarma 3 lekce
Délka kurzu 10 lekcí
Lektor Jitka Slavíková
Další informace Možnost komunikace s lektorem

Návod jak vyrobit cínované šperky

V kurzu cínování šperků vás lektorka Jitka Slavíková provede krok za krokem celým procesem výroby. Naučíte se vyrábět nejen krásné šperky, ale i nejrůznější dekorační předměty jako záložky do knih či přívěsky ke klíčům.

Dozvíte veškeré potřebné informace pro výrobu cínovaných šperků. Lektorka vám poradí, jaké všechny pomůcky a materiály budete k výrobě potřebovat. Seznámí vás se základy bezpečné práce, vysvětlí jaký cín je pro výrobu cínovaných šperků vhodný, a naučí vás, jak s ním snadno pracovat. 

S pomocí videa se naučíte od základu jak vsadit kámen, jak šperky ozdobit a jak na finální úpravu šperků, aby šperk vydržel co nejdéle. Lektorka vás také naučí jak patinovat cínované šperky, aby vynikla jejich struktura a hloubka.

Kurz Návod jak vyrobit cínované šperky je rozdělen do deseti lekcí, přičemž první dvě lekce jsou zdarma. V neplacené části kurzuse naučíte, jak si vyrobit jednoduchý cínovaný šperk se zdobením. V dalších placených částech kurzu už na vás čeká osvojení několika technik zdobení, metoda zpracování korálku, výroba dekoračních předmětů a gravírování.

Tento kurz je vhodný pro všechny. Samotná výroba není nijak náročná, zvládne ji opravdu každý a postačí vám jen několik základních pomůcek. Naučte se díky lektorce Jitce Slavíkové vyrábět nádherné šperky pro sebe a své blízké. Výrobu cínovaných šperků zvládne i naprostý začátečník. Vše si můžete pouštět postupně či opakovaně. Lépe tak postupy pochopíte.

Vstupte do kurzu zdarma >>>

Výpis lekcí

Lekce 1 Výroba jednoduchého šperku – 1. část Přehrát
Lekce 2 Výroba jednoduchého šperku – 2. část Přehrát
Lekce 3 Představení placené části Přehrát
Lekce 4 Zdobící metoda – drátkem
Lekce 5 Zdobící metoda – strukturou
Lekce 6 Zdobící metoda – hladký plastický dekor
Lekce 7 Zpracování korálku
Lekce 8 Dekorační předměty
Lekce 9 Gravírování
Lekce 10 Finální úprava

Přidejte se k víc než  300 účastníkům Jitčina kurzu a staňte se mistrem v cínování šperků. Stačí kliknout na tlačítko, 2 lekce jsou zdarma jen za e-mail.

Vstupte do kurzu zdarma >>>