Vstupte do kurzu zdarma >>>(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

Návod na paličkování je pokračováním kurzu paličkování od Ivy Proškové. Máme velké štěstí, že se Iva, která je uznávaná v celém světě, rozhodla podělit se o další kousek svých zkušeností. A to právě ve formě návodu na paličkování pro pokročilé.

Pokud s paličkováním začínáte, doporučujeme se nejdříve podívat na kurz pro začátečníky. Jakmile ho absolvujete, můžete se pustit do pokračování.

Pro koho je kurz určen Pro pokročilé
Počet lekcí zdarma 3 lekce
Délka kurzu 14 lekcí
Lektor Iva Prošková

Co se v kurzu Návod na paličkování pro pokročilé naučíte?

Bude toho opravdu mnoho, kurz má 14 lekcí a celkem přes 3 hodiny. Výhodou ale je, že si ho můžete pustit z pohodlí svého domova a kdykoliv zastavit. Stejně jako všechny naše online kurzy.

V kurzu se, mimo jiné, naučíte paličkovat dírkovou půdici, základy torchonské krajky, začínání i ukončování krajek v řetízku a mnoho dalšího. Po absolvování kurzu si budeme umět vyrobit například nádherné šály, šperky nebo interiérové obrázky. 

Cílem kurzu, je zdokonalit vás v paličkování. Naučíte se nové techniky a způsoby, jak vyrobit ještě krásnější výtvory. Ty pak můžete věnovat například jako dárek nebo se s nimi pochlubit přátelům.

I u kurzu pro pokročilé najdete 3 lekce zdarma. Dohromady mají necelých 60 minut a naučíte se v nich co je to půdice a dírková půdice, jak obtáčené plátýnko nebo jak používat pecičku, vraňátko, obtahovačku či pláténko ve čtverci. Abyste k těmto lekcím získali přístup, stačí zadat svůj e-mail. 

Kdo kurz Návod na paličkování pro pokročilé vede?

Iva Prošková paličkuje přes 50 let. Už v mládí si vybrala toto řemeslo, aby mohla tvořit něco krásného a neobvyklého. Nejen pro sebe, ale i pro své blízké. O paličkování napsala učebnici, založila spolek, kde se předávaly zkušenosti a také ho učí na kurzech.

Paličkování je jednoduše její celoživotní láskou a posláním. Proto máme velkou radost, když se po natočení prvního kurzu Paličkování pro začátečníky, rozhodla natočit i jeho pokračování.

Vstupte do kurzu zdarma >>>

Výpis lekcí

Lekce 1 Co je to půdice a dírková půdice – ZDARMA Přehrát
Lekce 2 Obtáčené pláténko – ZDARMA Přehrát
Lekce 3 Pecička, vraňátko, obtahovačka, pláténko ve čtverci – ZDARMA Přehrát
Lekce 4 Představení placené části  
Lekce 5 Polohod v obdélníku  
Lekce 6 Rohy, gympa (dírková půdice do rohu)  
Lekce 7 Pavouček  
Lekce 8 Hrachovinka  
Lekce 9 Rohy + přiháčkování  
Lekce 10 Hráška  
Lekce 11 Zakončení v řetízku, tužení  
Lekce 12 Šály a panenky  
Lekce 13 Začátky a zakončování  
Lekce 14 Začínání a ukončení do špičky  

Připojte se k více než 500 účastníkům kurzu Návod na paličkování pro pokročilé a rozviňte své schopnosti pod dohledem uznávané Ivy Proškové. První 3 lekce jsou ZDARMA, stačí kliknout na tlačítko níže.

Vstupte do kurzu zdarma >>>