Vstupte do kurzu zdarma >>>(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

S pomocí patchworku pro začátečníky návody se naučíte šít a zvládnete několik metod skládání a kombinování látek. Tento kurz vás seznámí se základy techniky zvané Patchwork. Tedy techniky známé v Persii, Egyptě, Řecku i antickém Římě. V dnešní době opět zájem o tuto techniku vzrůstá.

Pro koho je kurz určen Pro úplné začátečníky
Počet lekcí zdarma 3 lekcí
Délka kurzu 10 lekcí
Lektor Radka Sedláčková
Další informace Možnost komunikace s lektorem

Patchwork pro začátečníky návody

Patchwork je stará technika pro šití dek, přehozů, tašek nebo polštářů. Lektorka Radka Sedláčková vás v deseti lekcích provede světem této rukodělné techniky.

Nejprve se naučíte šít pruhy a skládat je do různých obrazců, sešíváním a stříháním čtverců se naučíte techniku flic-flac. Prvním důležitým krokem v kurzu je srážení látek a způsoby jejich rozžehlování.

Lektorka vás zapojí do techniky patchworku, vysvětlí vám jednotlivé pojmy, postupně vás naučí patchwork pro začátečníky návody tak, abyste byli schopni si sami vyrábět nejrůznější výrobky touto technikou.

Pomocí ozdobného prošívání a drobných stehů se naučíte propojovat jednotlivé vrstvy látky. Používat můžete speciální šicí stroj, který vám původně výhradně ruční práci usnadní.

V kurzu se naučíte různé techniky, pomocí kterých si vyrobíte polštáře, základy pro tašky, přehozy i polštáře, připravíte si kaleidoskop, který se naučíte všívat do tašek s klopou, také si osvojíte techniku japonského proplétaného patchworku, padající kostky, naučíte se srubové šití a jak skládat látku do jednotlivých kostek.

Deset video lekcí vám přináší názorné ukázky a dokonalé postupy pro tuto úžasnou výtvarnou techniku. První tři lekce jsou zcela zdarma. Na vás pak záleží, zda si zaplatíte další lekce a budete postupovat dále.

Díky kurzu se naučíte vytvářet nádherné výrobky pro sebe a své blízké. Výhodou kurzu je možnost procházet si jednotlivé lekce i opakovaně dle svých potřeb, aby vám skutečně nic neuniklo.

Jednotlivé kroky jsou velice dobře vysvětleny a názorně ukázány. Patchwork se díky kurzu stane vaší vášní a koníčkem, kterého se už nikdy nevzdáte. Patchwork využijete i při šití batohů, bund, kabátů či textilních dekorací.

Vstupte do kurzu zdarma >>>

Výpis lekcí

Lekce 1 Šití z průhů – zdarma Přehrát
Lekce 2 Šití polštáře – zdarma Přehrát
Lekce 3 Kaleidoskop – zdarma Přehrát
Lekce 4 Představení placené části
Lekce 5 Všíváme připravený kaleidoskop
Lekce 6 Technika crazy šití
Lekce 7 Technika japonského proplétaného patchworku
Lekce 8 Šití zipových taštiček
Lekce 9 Srubové šití
Lekce 10 Technika flic flac

Přidejte se k téměř 10000 účastníkům Radčina kurzu a staňte se mistrem patchworku rychle a správně. Stačí kliknout na tlačítko, 3 lekce jsou zdarma jen za e-mail.

Vstupte do kurzu zdarma >>>