fbpx

Powertex návod a inspirace

Vstupte do kurzu zdarma >>>(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

Tvořivost nezná hranic. S online videokurzem Powertex návod a inspirace ji posunete na další úroveň. Powertex je polyesterová kapalina, se kterou můžete pomocí úžasných recyklačních technik vyrábět krásné dárky, ozdoby i obrazy. Zároveň najdete užitek pro věci, které už byste možná nepotřebovali.

Powertex pracuje například s kusy polystyrenu, lahvemi od kečupu nebo starými tričky. Techniku powertex si mohou osvojit i děti a vyrábět tak začne klidně celá rodina. 

Se zkušenou výtvarnicí Janou Školaudyovou se naučíte vyrábět misky, vázy nebo třeba obrazy. Práce s Powertexem je zábava na hodiny a hodiny. Výrobky pak můžete potěšit své blízké přátele či rodinu. Uvidíme, že budou nadšení!

Pro koho je kurz určen Pro začátečníky
Počet lekcí zdarma 3 lekce
Délka kurzu 14 lekcí
Lektor Jana Školaudyová

A co se budeme učit v online videokurzu Powertex návod a inspirace?

Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky. Začneme výrobou vázy, která je jednoduchá a zvládne to opravdu každý. Nemusíte se bát, že byste se v kurzu ztratili. Veškeré kroky jsou detailně popsané.

Následovat bude “košilky” pro pány a krabičky pro dámy. Jedná se o vhodné dárky, které vykouzlí úsměv na tváři. Kromě výše zmíněného se podíváme také na výrobu svícnů, obrazů či postav.

Celý kurz je formou videonávodu. Online kurz Powertex návod a inspirace si tak můžete přehrávat i několikrát po sobě a zastavovat, jak bude třeba. Vše z pohodlí domova.

Konkrétně se naučíte:

  • jak na výrobu misky či vázy z jakékoliv láhve
  • vyrobit dárky pro pány i dámy (košilku či krabičku)
  • jak si vyrobit postavu
  • výrobu svícnu či vázy z polystyrenu
  • práci se Stoneartem (výroba šperku)
  • jak si vyrobit obraz na zeď
  • jak na postavu s hlavičkou
  • výrobu postavy na stojanu a práci s hedvábím

Kdo je lektorkou online kurzu Powertex návod a inspirace?

Zkušená výtvarnice a lektorka Jana Školaudyová. Jana vás provede celým kurzem, kde všechny techniky a postupy detailně popíše. Je to zkušená lektorka, která natočila velmi populární kurzy Enkaustika jak na to nebo Jak pracovat s Gelli Plate.

Kreativní a tvořiví člověk, jako je Jana, nemohl skončit jinde než u výtvarnictví. Je to její vášeň, ze které zvládla udělat i profesi. Výtvarnictví se věnuje už od mládí. Ráda objevuje a také jezdí na kurzy k nejlepším lektorům z celé Evropy.

Tyto techniky pak sama zkouší a upravuje, aby byly co nejsnadněji pochopitelné. Vám, studentům Janiných kurzů, se pak dostává to opravdu nejlepší v té nejjednodušší formě.

Vstupte do kurzu zdarma >>>

Výpis lekcí

Lekce 1 Výroba vázy – ZDARMA Přehrát
Lekce 2 “Košilka” pro pány, krabička pro dámy – ZDARMA Přehrát
Lekce 3 Výroba misky – ZDARMA Přehrát
Lekce 4 Představení placené části  
Lekce 5 Obraz z polystyrenu  
Lekce 6 Výroba svícnu nebo vázy z polystyrenu  
Lekce 7
Práce se Stoneartem
 
Lekce 8 Postava s hlavičkou  
Lekce 9 Postava na stojanu  

Přidejte se k více než 7000 účastníkům Janiných kurzů a naučte se tvořit z pohodlí svého domova. Stačí kliknout na tlačítko – první 3 lekce máte ZDARMA jen za e-mail!

Vstupte do kurzu zdarma >>>