Vstupte do kurzu zdarma >>>(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

Tanec – technika shimmy je nesmírně populární. Lektorka Katka vám dává nyní možnost shlédnou online původní DVD, které je již několik let vyprodané.

Pro koho je kurz určen Pro úplné začátečníky
Počet lekcí zdarma 0 lekcí
Délka kurzu 10 lekcí
Lektor Katka Derouet
Další informace Možnost komunikace s lektorem

Tanec – technika shimmy

Pro ty, kdo milují tanec – technika shimmy je určen tento skvělý kurz. Můžete on-line shlédnout DVD s touto taneční technikou. Kurz je rozdělen na několik částí. Obsahuje část A a B a devět prémiových dílů. V tomto videu se naučíte techniku shimmy, která se používá jako taneční krok v mnoha tancích.

Jedná se o pohyb s širokým spektrem možností – spodní shimmy, shimmy ramenou, tělem a vibrační. Naučíte se několik druhů pohybu akcent a také jak rozpohybovat své bříško. Nechybí ani část, kde se naučíte ¾ shimmy používané při chůzi.

Tento unikátní DVD materiál již nikde neseženete, DVD je na několik let vyprodáno. Celým kurzem opět provází lektorka Katka Derouet, která je jedničkou v břišních tancích v České republice. Trénovat břišní tance můžete díky tomuto kurzu v pohodlí domova.

Tanec – technikou shimmy je velice populární. Rozhýbejte své tělo, dodejte si energii a užijte si radost z pohybu, uvolněte ztuhlé svalstvo a záda.

S Katkou Derouet a jejím přehledným a skvěle zpracovaným videem se tuto techniku naučíte velice snadno. Je skvělým prvkem, který zapojíte do břišních tanců.

Kurz je určen jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, kteří se chtějí naučit nebo zopakovat jednotlivé kroky. Kurz si můžete kdykoliv pustit znovu, libovolně si jej zastavovat a spouštět, přitom se učit správně tančit a učit se jednotlivé kroky.

Video je velice zajímavé a inspirující. Máte-li ráda břišní tance, bez váhání si objednejte tento kurz. Naučíte se opět něčemu novému a zajímavému.

Kateřina Derouet je lektorka, která se výuce břišních tanců věnuje již 15 let. Vede pravidelné kurzy v Brně, setkat se s ní můžete na víkendovém semináři u nás i v zahraničí.

Vstupte do kurzu zdarma >>>

Výpis lekcí

Lekce 1 Začínáme!
Lekce 2 Rozcvička
Lekce 3 Egyptské (vrchní) shimmy
Lekce 4 Technika akcentů
Lekce 5 Akcent nahoru s 3/4 shimmy
Lekce 6 Tančíme s bubeníkem
Lekce 7 Tančíme s bubeníkem podruhé
Lekce 8 Tančíme s bubeníkem potřetí
Lekce 9 Závěrečné protažení
Lekce 10 Bonus

Přidejte se k téměř 1100 účastníkům Katčina kurzu a staňte se mistrem v shimmy snadno a rychle. Stačí kliknout na tlačítko, registrace zdarma jen za e-mail.

Vstupte do kurzu zdarma >>>