Vstupte do kurzu zdarma >>>(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

Tanec – technika shimmy je nesmírně populární. Lektorka Katka vám dává nyní možnost shlédnou online původní DVD, které je již několik let vyprodané.

Pro koho je kurz určen Pro úplné začátečníky
Počet lekcí zdarma 0 lekcí
Délka kurzu 9 lekcí
Lektor Katka Derouet
Další informace Možnost komunikace s lektorem

Orientální břišní tanec v těhotenství 

Protáhněte své tělo, v úvodním videu si poslechněte několik rad pro tanec v těhotenství a směle se pusťte do výuky. Tento kurz je zcela bezplatný a je určen pro všechny nastávající maminky s bezproblémovým těhotenstvím, které si rády užívají pohyb i v tomto požehnaném stavu. Je však vhodné se řídit reakcí svého těla a miminka.

Kurz je rozdělen do velmi přehledných devíti lekcí. Součástí kurzu je video, díky kterému se naučíte taneční techniku, na kterou můžete navazovat krásnými tanečními kombinacemi. Lektorka Katka vám ukáže, jak z nich složit ucelenou choreografii.

Součástí kurzu jsou také videa a bonusy. Díky prvnímu videu si můžete kdykoliv zopakovat základní prvky břišního tance vhodné pro těhotenství.

Díky orientálnímu břišnímu tanci ulevíte svým zádům a budete se cítit spokojeně. Právě psychická pohoda je v těhotenství velmi důležitá, proto neváhejte a pusťte si tento skvělý kurz Orientální břišní tanec v těhotenství.

Břišní tance prokrví nohy, takže se vám nebudou tvořit křečové žíly. Tímto tancem také posílíte své vnitřní svaly, které pomáhají se vzpřímeným držením těla.

Naučíte se také pracovat s pružností pánevních svalů, které jsou při porodu velmi důležité. Pomalé a houpavé pohyby vaše děťátko miluje, proto je pro něj břišní tanec velmi příjemný.

Lektorkou kurzu je Katka Derouet, která se orientálnímu břišnímu tanci věnuje již více než 15 let. Vede pravidelné kurzy v centru Brna a vyučuje víkendové semináře po celé ČR i v zahraničí. Tato zkušená lektorka vás provede světem orientálního tance. Bez ohledu na bříško můžete i vy díky kurzu tancovat a zkoušet různé choreografie.

Vstupte do kurzu zdarma >>>

Výpis lekcí

Lekce 1 Úvodní slovo – na co si dát pozor?
Lekce 2 Taneční technika
Lekce 3 Choreografie – výuka
Lekce 4 Choreografie – s hudbou
Lekce 5 Vystoupení
Lekce 6 Závěr
Lekce 7 Bonus I – tanec pro každý den
Lekce 8 Bonus II – tanec v pátém měsíci těhotenství
Lekce 9 Bonus III tanec v osmém měsíci těhotenství

Přidejte se k téměř 1100 účastníkům Katčina kurzu a staňte se mistrem v shimmy snadno a rychle. Stačí kliknout na tlačítko, registrace zdarma jen za e-mail.

Vstupte do kurzu zdarma >>>