Vstupte do kurzu zdarma >>>(Registrace do tohoto video kurzu je NYNÍ ZDARMA!)

Obdivujete krásu vitráží v kostelech, starých chrámech a toužíte také po snovém světě barevných plíšků? Pak je pro vás určen kurz Vitráže technikou Tiffany. Díky odbornému vedení zkušené lektorky se přenesete přes všechny technické problémy, které tato technika sebou přináší.

Pro koho je kurz určen Pro úplné začátečníky
Počet lekcí zdarma 3 lekce
Délka kurzu 19 lekcí
Lektor Lenka Kinzlová
Další informace Možnost komunikace s lektorem

Vitráže technikou Tiffany

Obdivujete krásu vitráží v kostelech, starých chrámech a toužíte také po snovém světě barevných plíšků? Pak je pro vás určen kurz Vitráže technikou Tiffany. Díky odbornému vedení zkušené lektorky se přenesete přes všechny technické problémy, které tato technika sebou přináší.

Naučte se v průběhu kurzu Vitráže technikou Tiffany, jak pracovat se sklem. Lektorka Lenka Kinzlová vám poradí, kde si obstarat sklo i potřebné pomůcky, jak správně řezat do skla a rovněž vás seznámí se všemi bezpečnostními pravidly, které je potřeba při této technice dodržovat.

S pomocí videa si připravíte šablonu. Na výrobu vitráží lze použít také obyčejné hladké zrcadlo. Potřebovat budete čirá a barevná floatová skla, řezák s kovovou kuličkou, trojbodé a vylamovací kleště. Vhod přijdou také klasické pomůcky jako jsou pravítko či metr a diamantový brousek.

Při sledování kurzu je vhodné začít s jednoduššími vitrážemi a postupovat k obtížnějším obrazcům. V průběhu kurzu se naučíte jak si vyrobit papírovou šablonu, jak správně řezat a vylamovat sklo, jak brousit sklo a olepovat jej měděnou páskou, jak zacházet s pájkou a také vám lektorka poradí, na co si dávat pozor.

Kurz je rozdělen do 19 částí, z toho jsou první tři bezplatné. Bez obav si tak můžete vyzkoušet, zda je pro vás tato technika a kurz samotný to pravé. Kurz je plný užitečných informací, díky kterým se velice snadno naučíte vitráže technikou Tiffany. S lektorkou Lenkou Kinzlovou se naučíte vyrábět mnoho krásných a užitečných věcí, také si najdete nového kreativního koníčka.

Tento kurz je vhodný pro všechny, kdo milují kouzlo a krásu skla, jeho pestrost. Naučte se díky této jedinečné technice vyrábět nádherné doplňky pro sebe a své blízké. Techniku Tiffany zvládne i naprostý začátečník. Vše si můžete pouštět postupně či opakovaně. Lépe tak postupy pochopíte.

Vstupte do kurzu zdarma >>>

Výpis lekcí

Lekce 1 Trailer – zdarma Přehrát
Lekce 2 Pomůcky 1 Přehrát
Lekce 3 Řezání skla – zdarma Přehrát
Lekce 4 Představení placené části
Lekce 5 Pomůcky 2
Lekce 6 Anděl – řezání skla
Lekce 7 Anděl – broušení dílů
Lekce 8 Anděl – olepování dílů
Lekce 9 Anděl – pájení a cínování
Lekce 10 Anděl – patinování a antioxidant
Lekce 11 Zrcadlo – ukázka
Lekce 12 Zrcadlo – šablona a sklo
Lekce 13 Zrcadlo – příprava a řezání skla
Lekce 14 Zrcadlo – skládání sklíček do rámu
Lekce 15 Zrcadlo – broušení skla
Lekce 16 Zrcadlo – olepování skla
Lekce 17 Zrcadlo – cínování
Lekce 18 Zrcadlo -Konečná úprava cínem
Lekce 19 Zrcadlo – patina a antioxidant

Přidejte se k téměř 300 účastníkům Lenčina kurzu a staňte se mistrem vitráže technikou Tiffani. Stačí kliknout na tlačítko, 3 lekce jsou zdarma jen za e-mail.

Vstupte do kurzu zdarma >>>